Witamy na forum miasta Gniezno Zapraszamy do REJESTRACJI
Get the Flash Player to see this rotator.
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Statystyki Rejestracja Zaloguj Album

Poprzedni temat | Następny temat
Start Gniezno 2017 - skład, plany, przewidywania
Autor Wiadomość
misiu 
(S)

Wysłany: 10-04-18, 15:17   

Brawo, brawo, brawo, jednak nie ma co popadać w hurraoptymizm. Kilka wniosków jakie wyciągnąłem po całej 1 kolejce to: Orzeł po dokonaniu roszad w składzie i rozjeżdżeniu się będzie bardzo mocny (mają jedną dziurę dość poważną jak na kandydata do awansu na pozycji juniorskiej), w Rybniku musi zaskoczyć Czaja i Szczepaniak, Gdańsk wydaję się być w formie i tak jak nie typowałem ich w gronie faworytów do awansu tak pokazali, że również będą aspirować do awansu klasę wyżej, Lublin na wyjazdach będzie miał 2 dziury w składzie w postaci Miesiąca i Jeleniewskiego tudzież Lamparta (nadrabia u nich mocna młodzież). Jeśli chodzi o zespół z Gniezna to potwierdziło się to co widzieliśmy w przedsezonowych sparingach. Będziemy bardzo mocni na swojej betonowej twierdzy aczkolwiek na wyjazdach może nie być kolorowo, ale kto wie, może nie jednego nastraszymy? Moim zdaniem jak dobrze zawieje to zakręcimy się koło 4-5 miejsca. Kluczowymi meczami spotkania u siebie z Gdańskiem, Lublinem, Łodzią i Rybnikiem. Tak jak myślałem, 3 ekipy wyraźnie odstają póki co a jest to Piła (najmocniejsza z tej trójki), Daugavpils i Kraków.

Loko bez Ljunga zostało by pożarte i wyplute. Siadł mi zresztą fajny becik, że w Gnieźnie wykręci dwucyfrówke. Do pełni sukcesu i odebrania grubych $$$ zabrakło wygranej Włókniarza w Grudziądzu po kursie 4,11 (odebrał mi to sędzia Bryła...).

To tyle ode mnie póki co ;) .

Raf 
Administrator

Punkty: 48/57
Wysłany: 15-04-18, 16:54   

Przydarzyło mi się obejrzeć relację z Lublina w TV. To, że tam przegrali, to jakby osobny temat, ale na bieżąco spoglądałem na fejsa i konto Startu. Długo nie musiałem czekać na komentarze typu ten i ten do domu! gdzie zmiany? za co bierze pieniądze Rafael (swoją drogą co za gość, by sobie zmieniać imię z Rafał)! nigdy nie pójdę już na mecz! Śmiać mi się chce, że takich to niby mamy wiernych fanów 😀

Senczyn 
I Love Speedway

Otrzymał 3 punktów
Wysłany: 16-04-18, 12:17   

To jest margines takich " kibiców " zresztą w każdym klubie tacy są. Co do meczu to było pewne że tak będzie-porażka. Oba kluby jadą o zupełnie inne cele w tym roku. Chociaż parę punktów uciekło w frajerski sposób. Start przede wszystkim musi się nastawic na wygrane na wlasnym torze plus ewentualnie wygrac w Krakowie . I byc moze zdobyc z 1-2 bonusy to powinno starczyc do utrzymania.

Roberto 
Moderator

Punkty: 16/12
Wysłany: 16-04-18, 18:34   

A jak jest, Senczyn, z tymi taktycznymi? Ktoś dał ciała, nie wystawiając rezerwy, czy też był w tym jakiś przemyślany plan?

Senczyn 
I Love Speedway

Otrzymał 3 punktów
Wysłany: 17-04-18, 17:40   

Minimalne błędy popełnił menadżer. Można było dojechać do tych 40pkt.
Mógł wcześniej wycofać M.Nowaka lub Mirka którym ewidentnie nie wyszedł ten mecz.
Było minęło jedziemy dalej w niedziele derby z Piła. I nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Startu. Start u siebie a Start na wyjazdach to będą całkiem inne drużyny. Co do składu.... hmmm tu mam trochę problem. Poczekam za treningami.

Senczyn 
I Love Speedway

Otrzymał 3 punktów
Wysłany: 19-04-18, 15:44   

https://startgniezno.com/2018/04/19/awizowane-sklady-na-mecz-z-euro-finannce-polonia/
wydaje się ,że żadnych zmian w składzie nie będzie.
Wynik typuje 50-40 dla Startu.

Odpowiedz do tematu