Witamy na forum miasta Gniezno Zapraszamy do REJESTRACJI
Get the Flash Player to see this rotator.
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Statystyki Rejestracja Zaloguj Album

Poprzedni temat | Następny temat
Radio PLUS czy Radio GNIEZNO

Jakie radio gnieźnieńskie wolisz/wolałbyś słuchać ?
Radio Gniezno
47%
 47%  [ 17 ]
Radio Plus
38%
 38%  [ 14 ]
Nie słucham tych stacji
13%
 13%  [ 5 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
remikk
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-04, 08:48   Radio PLUS czy Radio GNIEZNO

Zainsipirowany dyskusją w dziale Radio PLUS postanowiłem stworzyć ankiete.
Jakiego Radia wolisz słuchać ?
Wiadomo oczywiście, że są osoby, które wolą słuchać RMF czy tez ZETki. Ale do tych osób także zwracam się, aby się wypowiedzieli. Może w sposób choć taki, że jeśli mieliby słuchać to wybrali by dane Radio.
Zmierzmy choć trochę słuchalność i popolurność gnieźnieńskich rozgłośni.

Wszelkie dyskusje oczywiście, że też są mile widziane choć na pewno większość została już powiedziana w temacie "Gnieźnieńskie media" zapoczątkowanym przez naszego nadwornego krytyka władz i mediów-Zimnego Prysznica :P

EDIT:
Dodanie opcji w ankiecie.

Grzegorz 
Moderator

Punkty: 2/1
Wysłany: 02-07-04, 13:26   

Z dwojga złego - zdecydowanie RG :twisted:
Może dlatego że mają więcej jak 3 CD :D

Pozdrawiam przedstawicieli obu "rozgłośni" 8)

waldek_r
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-04, 13:57   

Witam,

ogolnie to zaliczam się do słuchaczy RMF FM lub Winamp :P

Ale jak jestem u mojej eX to leci Radio Plus i jest pewna bardzo denerwująca, a wrecz doprowadzająca mnie do szału, sprawa z RP, mówię tu o ŁAGODNYCH PRZEBOJACH RADIA PLUS! - są miłe i spokojne, dobre na romantyczne spotkania, ale nie wciąż te same... Tak jakbym słuchał jendej składanki w wkółko... nie wiem dokładnie co jest puszczane w RG, ale gdy tylko włącze RG nie mam objawów podwyższonego ciśnienia :P Denerują mnie wciąż te same pierdusne pisoneki.... jakieś zmiany by się przydały... w ciągu 4 godzin 3 razy ten sam utworek mozna usłyszeć....

Moim zdaniem oba radia, z braku pieniedzy, puszczaja to co maja, ale przydało by się zminiać je co jakiś czas......

peem
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-04, 14:28   

Z dwóch stacji.. wybrałbym raczej Radio Gniezno. Chyba jestem za młody na "Łagodne Przeboje"

raiden 
Moderator

Wysłany: 02-07-04, 16:14   

Witam!

W sumie to nie powinienem wypowiadac sie w tym temacie, bo jestem zwiazany z Radiem Gniezno. Mysle jednak, ze mam prawo rowniez i do swojego prywatnego zdania, ktore postaram sie zaraz po krotce przedstawic. Oddalem glos na Radio Gniezno 104,3 FM choc tak naprawde obu stacji slucham niezbyt duzo. To co udalo mi sie zauwazyc...

Muzyka:
Radio Plus: jak juz wielokrotnie pisano powtarzajaca sie play-lista kilkudziesieciu utworow, lagodne klimaty moga sie znudzic. Rano granie usypiajace, tak samo jak popoludniu i wieczorem. Mozna grac w radiu spokojnie, ale nie 24h/dobe bo to naprawde nudne sie staje.
Radio Gniezno: takze utwory sie powtarzaja, ale nie tak czesto. Nikt nikomu nie narzuca, co takiego ma byc grane. Nie zgodze sie do konca z uwagami kudlatego, ze slyszy ten sam utwor po 3-4 razy na zmianie. Z tego co sie orientuje jest przyjeta zasada, ze jeden utwor moze byc zagrany jeden raz w trakcie dyzuru. Wykonawca takze nie powinien sie powtarzac, niemniej tutaj mozna to jeszcze zrozumiec... np. Celin Dion raz po angielsku, a 3h pozniej po francusku... Wiadomo jednak, ze sporo zalezy (choc tak byc nie powinno) od upodoban osoby majacej dyzur, stad np. gdy jest Norbert wiadomo, ze wiecej muzyki polskiej leci, a gdy Alicja to ciut wiecej hip-hopu...

Prezenterzy:
Radio Plus: kiedys sluchalem bodajze dwu czy trzy godzinnego programu mixera. Zmeczyl mnie bardzo, bo prawie co chwila mowil to samo i bardzo czesto powtarzal zajawki koncertow nad ktorymi patronat mialo RP i PG. Na dluzsza mete nudne. Zdecydowana wiekszosc programu idzie z Warszawy, wiec trudno tutaj mowic o ocenie ludzi przygotowujacych program. Podejrzewam, ze w stolicy sa zupelnie inne kryteria przyjmowania ludzi do tej pracy.
Radio Gniezno: trudno mi oceniac ludzi. Wiadomo, ze do doskonalosci wiele brakuje. To tylko radio lokalne.. Mozna by pare rzeczy poprawic... Zawsze jednak pozostaje jakies ale i ktos kto nie zna sytuacji od srodka tego nie zrozumie. Taka jest prawda.

Na temat konkursow nie ma wlasciwie co dyskutowac, bo ostatnio ich bardzo malo. Co tu jeszcze? Radia imprez tez nie organizuja... a te patronaty, to czasami tez tak "z gory"... tylko raz, czy dwa sie o tym powie na antenie i juz jest patronat...

No coz. Ja swoja opinie na ten temat juz wyrazilem. Mimo wszystko, jak jestem w domu, to preferuje jednak wlasne oczywiscie jak najbardziej legalne :) CD'ki, albo tez mp3.... W naszym kraju nie ma takiego radia, ktore pasowaloby mi w 100%... Zaraz ktos powie, ze ja ze swoja muzyka to pownienem RMI sluchac... Ale takze sie nimi znudzilem, bo Kalwi i Remi wkolko o zboczonych tematach, poza tym ze wzgledu na to, ze obowiazuje ich play-lista utwory w trakcie popoludniowego programu tez sie powtarzaja, a audycje niektorych klubow dyskotekowych sa vixiarskie....

OK. To byloby na tyle. Zapraszam do wymiany pogladow przez kolejnych forumowiczow! :)

remikk
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-04, 16:43   

To teraz ja.

Radio PLUS: to prawda, ze muzyka do znudzenia załagodna i powtarzająca się. Jakoś nie wierze w te ankiety, które tak mocno bronił Radek Rynarzewski w dziale Radio PLUS. Co do imprez to jednak nadal Radio PLUS bierze patronat nad wszystkim co lepsze i ambitniejsze w Gnieźnie. Radio Gniezno tak jak Raiden napisal chyba w takim razie jest troche źle ustawione. Albo słucha nie tych ludzi co trzeba.
Radio Gniezno : muzyka urozmaicona nie usypiająca, brak playlisty to jednak duży minus dla Radia, bo jest ona chaotycznie puszczana, prezenterzy hmmm,, echh.. Jingle "Radio Gnieznooooo" mają fatalne. No i to denerwujące nakładanie się rozgłośni na całe pasmo w moim przenośnym radyjku, coś jak Radio Maryja robią.

Co wybrać ?? ? Kiedyś wybrałbym Radio PLUS, ale teraz od jakichś 2 tygodni ponad to sam nie wiem. Radio stało się ubogie.

skorpione
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-04, 16:51   

Plus - nadaje się aby zostawić na całą nockę jak śpisz ( tak często robię )

Gniezno - można słuchać wyrywkowo ( Gniezno za dnia a najlepiej rano )

Kwiatuszek
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-04, 19:55   

Nie ma się co dziwić, że w większości wybieracie RG. Z tego co mi wiadomo domyślna grupa słuchaczy RP mieści się w zupełnie innym przedziale wiekowym i adresowane jest do ludzi dużo starszych niż np. Raiden, SXMan, PeeM.
Po kilkudzisięci minutach od razu słychać, że PLUS gra dla dojrzałych kobiet aktualnie pracujących.
Co do RG to nie mam żadnych pozytywnych odczuć. A wszystko za sprawa chaosu, który nieustannie tam panuje, mam oczywiście na myśli mix muzyczny czyt. łupanka, disco, lata 80-te, za chwilę pop itp. Tego się nie da słuchać.
RG nie słucham w ogóle, RP tylko wieczorami, preferuję RMF FM :D

omega
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-04, 19:58   

Radio PLUS jedt zdecydowanie lepsze, jeżeli chodzi o spikerów ( tych z centrali i niektórych, niestety nie wszystkich - z Gniezna). Muzyka niestety bardzo w repertuarze uboga. I źle zmiksowana, ponieważ wielokrotnie wiem z góry, co nastapi po kolejnym utworze. To te minusy i szkoda, że choc do nich napisałem przed paroma tygodniami, to nawet nie zareagowali.
Natomiast radio Gniezno da się słuchać TYLKO, jak idzie muzyka. Spikerów po prostu nie można strawić. Mają zły akcent (wszyscy!), oni po prostu nie nadają się do radia. I dlatego najlepiej włączyć RMF FM

Kwiatuszek
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-04, 20:29   

Omega napisał/a:
Radio PLUS jedt zdecydowanie lepsze, jeżeli chodzi o spikerów ( tych z centrali i niektórych, niestety nie wszystkich - z Gniezna). (...)Natomiast radio Gniezno da się słuchać TYLKO, jak idzie muzyka. Spikerów po prostu nie można strawić. Mają zły akcent (wszyscy!), oni po prostu nie nadają się do radia. I dlatego najlepiej włączyć RMF FM

Widzę, że myślimy podobnie :D Zgadzam się z tym co napisałeś w 100% :)

Pozdrawiam

strong man
[Usunięty]

Wysłany: 03-07-04, 17:54   

szczerze mówiąc jak słyszę te "łagodne przeboje" to po paru utworach mnie juz mdli ...

Kwiatuszek
[Usunięty]

Wysłany: 06-07-04, 18:31   

strong man napisał/a:
szczerze mówiąc jak słyszę te "łagodne przeboje" to po paru utworach mnie juz mdli ...

Mam podobne objawy kiedy słucham RG :? :? :? :? Czy to nie dziwne !! !!!!

Startos
[Usunięty]

Wysłany: 06-07-04, 21:24   

jak to kiedyś ktoś mądry określił... "tyfus czy dżuma?" ;)

a tak na poważnie...
PLUS - łagodne przeboje są dobre ale tylko późnym wieczorkiem...
RG - dobre na relacje żużlowe...
poza tym raczej nic ciekawego co miałem okoliczność wyłowić...

na co dzień mam przyjemność słuchać poznańskiego Radia AFERA :)

Marcin Mazurek
[Usunięty]

Wysłany: 07-07-04, 07:05   

RMI FM, Radio "S", Radio PiK

RMI FM - świetna muza, techniawka i hip - hop - radio dla młodzieży
Radio "S" - coś podobnego jak wyżej, tyle że adresowane do nieco starszych
Radio PiK - znakomite transmisje żużlowe i oczywiście Grand Prix

nowik
[Usunięty]

Wysłany: 07-07-04, 07:37   

Jeżeli chodzi o RP to ich łagodne przeboje już mnie mdlą bo jadąc do pracy kolegi samochodem jesteśmy zmuszeni tego słuchać ponieważ nic innego nie ściąga :P .Ogólnie nie do słuchania,oczywiście każdy ma swoje zdanie.
Co do RG to katastrofa to mało powiedziane.Piosenki przeplatane z disco-polo a najwięcej mnie wkurza przerywanie pioseneczki w połowie przed reklamami lub wiadomościami.Po tylu latach powinni wiedzieć ile trwa dany utwór aby go zmieścić.Tych spikerów faktycznie nie da sie słuchać,akcent nie ten i w ogóle KATASTROFA.

Nie słucham za często RP i RG bo po prostu się nie da.
U mnie wygrywa RMF chociaż ostatnio też troszku sie zepsuli.

raiden 
Moderator

Wysłany: 07-07-04, 07:39   

Marcin Mazurek napisał/a:
RMI FM - świetna muza, techniawka i hip - hop - radio dla młodzieży

Na dluzsza mete niezbyt dobre do sluchania. Utwory niestety takze sie powtarzaja i czasem nudne jest sluchanie tych samych utworow. Co do techniawki.. Porzadna serwuja kluby i dyskoteki, ktore maja wykupione tam audycje, nie brak jednak jak to sie mowi vixiarskich klimatow... Remi i Kalwi, dwie radiowe "gwiazdy" sa takze troche monotematyczne - ciagle albo o kobietach albo sexie...
Cytat:
Radio "S" - coś podobnego jak wyżej, tyle że adresowane do nieco starszych

Kiedys lubilem ich sluchac, teraz latam po roznych stacjach i na Esce jakos dluzej sie nie zatrzymuje..
Cytat:
Radio PiK - znakomite transmisje żużlowe i oczywiście Grand Prix

Tu sie zgodze. Relacje robione naprawde porzadne i powinnismy sie uczyc sie robienia ich wlasnie od radiowcow z PiK'a, choc i tym panom zdarzaja sie wpadki, niemniej sa dobrzy, bo robia to od lat!
Ostatnio zmieniony przez raiden 17-07-04, 15:06, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw punkt autorowi tego posta

Kwiatuszek
[Usunięty]

Wysłany: 17-07-04, 14:53   

RMI FM - nie dal mnie nie lubie techniawy...

"S" - fatalna muzyka, fatalne radio non stop te same utwory, wszystko się cały czas powtarza, beznadziejni Dj-je...

"PIK" - nie zabieram głosu nigdy nie słuchałam..

RMF FM - radio, którego słucham !! !! W chwili obecnej dla mnie przynajmniej bezkonkurencyjne...

raiden 
Moderator

Wysłany: 17-07-04, 15:15   

Kwiatuszek napisał/a:
RMI FM - nie dal mnie nie lubie techniawy...

.... utwory tez sie powtarzaja.. nie tak czesto jak w Plusie czy "S" ale zdarza sie ;) Gdanie Kalwiego i Remiego jest troche meczace, bo wszystko obraca sie wokol tematu kobiety i sex :D
Kwiatuszek napisał/a:
"S" - fatalna muzyka, fatalne radio non stop te same utwory, wszystko się cały czas powtarza, beznadziejni Dj-je...

Ja mam z kablowki i zdarza sie, ze czesto trzeszczy. To jednak nie ma wplywu. Kiedys byli lepsi, wiecej ich sluchalem.
Kwiatuszek napisał/a:
RMF FM - radio, którego słucham !! !! W chwili obecnej dla mnie przynajmniej bezkonkurencyjne...

Co tutaj duzo mowic. Razem z Radio ZET najlepsze stacje w naszym kraju. Porzadni ludzie znajacy sie na swojej pracy i do tego przede wszystkim wysokiej klasy sprzet... Jak sie gra zajawki, to nie ucieka im lewy kanal jak to czasem sie i tu i tam dzieje, bo sprzet do wymiany :evil: To jednak temat na inna bajke.

Tutaj dyskutujemy na temat Radio Plus czy Radio Gniezno. Dla mnie Gniezno. Powody przedstawilem juz wyzej. Choc prawda jest taka, ze obu stacji slucham niewiele...

Ukasz
[Usunięty]

Wysłany: 17-07-04, 15:24   

w sumie to jeste za RG bo Plus jest nudny bardzo strasznie i w ogóle łagodne przeboje to nie jest to co lubie najbardziej

Kwiatuszek
[Usunięty]

Wysłany: 17-07-04, 16:08   

raiden napisał/a:
Dla mnie Gniezno.

Ciekawe dlaczego...myslę, że nie jesteś obiektywny, po prostu bronisz "swoich"...

Ukasz napisał/a:
Plus jest nudny bardzo strasznie i w ogóle łagodne przeboje to nie jest to co lubie najbardziej

W ogóle się Tobie nie dziwię bo jak już wcześniej pisałam, radio to jest przeznaczone do zupełnie innego grona odbiorców. A z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że jesteś osobą stosunkowo młodą, zatem do grona potencjalnych słuchaczy sie raczej nie zaliczasz...

Jarosław Mikołajczyk
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-04, 16:05   

No niestety Tylko Radiostacja...i czasami 3...

Kino
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-04, 20:06   

Rock Radio Wielkopolska 105.4

Lemo
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-04, 20:29   

Z tej dwójki Radio Gniezno :twisted:

Marcelina
[Usunięty]

Wysłany: 23-07-04, 23:34   trudny wybór...

To tak, jak wybierać rodzaj powolnej śmierci. Ale raczej Radio plus. Tam -w porównaniu do radia Gniezno -mniej jest denerwującego gadania. W radio Plus jest co prawda denerwująca muzyka, ale wolę to, od kiepskich głosów prezenterów radiowych z RG! No i pomijam już styl i poziom władania językiem polskim...

Ukasz
[Usunięty]

Wysłany: 24-07-04, 00:19   

Kwiatuszek napisał/a:

W ogóle się Tobie nie dziwię bo jak już wcześniej pisałam, radio to jest przeznaczone do zupełnie innego grona odbiorców. A z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że jesteś osobą stosunkowo młodą, zatem do grona potencjalnych słuchaczy sie raczej nie zaliczasz...

no gratuluje wniosku !!

nie bede zaprzeczał ze jestem młody wiec RG bardziej przypada mi do gustu gdyz mozna posłuchac ciekawszej muzy i jest ona bardziej roznorodna a nie ciagle lagodnie i łagodnie ile mozna :beksa: ale spox jezeli Radio Plus przyjeło taka koncepcje i celuje w słuchaczy ze starszego pokolenia to prosze bardzo !! mnie to radio nie kreci

raiden 
Moderator

Wysłany: 24-07-04, 14:45   Re: trudny wybór...

Marcelina napisał/a:
To tak, jak wybierać rodzaj powolnej śmierci. Ale raczej Radio plus. Tam -w porównaniu do radia Gniezno -mniej jest denerwującego gadania.

Czy ja wiem, czy w RG sie duzo gada? Raczej nie zgadzam sie z tym stwierdzeniem. Wlacz 104,3 FM wieczorem w jakis dzien oprocz czwartku czy piatku, kiedy jest lista przebojow. Naprawde osoba majaca dyzur nie oddzywa sie zbyt czesto :)

Marcelina
[Usunięty]

Wysłany: 24-07-04, 16:32   

Moja wypowiedź była raczej z akcentem na "DENERWUJĄCE gadanie"...przynajmniej mnie.

Gość

Wysłany: 28-07-04, 18:53   

Jak bym był zakochany :( to Radio Plus. Ale na razie to Radio Gniezno, bo jest żywsze :-D . No ale w pracy to zdecydowanie moje ulubione CD's. W domq tak samo :D

adamg
[Usunięty]

Wysłany: 28-07-04, 19:04   

Głosowałem (już dawno) na Radio Plus. Jest o wiele lepsze od Radio Gniezno. Dziś w pracy mieliśmy spory kocioł. W dodatku włączone było RG. Wszyscy wrzeli z powodów "zawodowych", ale zamiast rozwiązywania ich myśleliśmy czym trafić w radio stojące na szafie. Dramat !! !! Ktoś wył. Prezenterzy muzyczni słabi. Wczoraj słuchałem konkursów Pana Chlasty. Litości!
Więcej w pracy tego Radia słuchać już nie będziemy. Klimaty Pulsu mi odpowiadają, ale najlepsze jest RMF FM- extra radio, muzyka, fakty !

bakutil
[Usunięty]

Wysłany: 01-08-04, 22:18   

Zdecydowanie PLUS! A najlepiej TRÓJKA. AdamieG. zaskakujesz mnie, zaczynam Ciebie lubić.

Marcelina
[Usunięty]

Wysłany: 02-08-04, 12:33   

Taaak....Trójka is the best :-D :-D :-D

Marcelina
[Usunięty]

Wysłany: 04-08-04, 19:07   

Ale co do Radia Plus, to już chyba zmienię zdanie. Od niedawna popołudniami audycję prowadzi tam pan (którego nazwiska niestety nie pamiętam), zapowiadający np. Julio Iglesiasa, który "może będzie Twoim bohaterem" (to niby tak apropos utworu "Hero", który podobno wykonuje). Później pan się poprawił, ale głos i gatkę ten pan ma taką, że
MAM OCHOTĘ SIĘ POCIĄĆ !! :glupek2:

Rai-Hino
[Usunięty]

Wysłany: 04-08-04, 19:31   

Zarówno PLUS, jak i GNIEZNO to słabe radiostacje. :-( Co tu ukrywać. Marcelinka pisze o "chęci pocięcia się" :D słuchając pana w PLUSie. Ja z kolei kilka dni temu jadąc samochodem (odbieram tylko Gniezno i RM) słyszałam audycję "Szkolny omnibus", czy coś w tym stylu. Polegała o na na tym, że pan prowadzący zadawał pytania konkursowe i wyjaśniając odpowiedzi nauczał (pouczał?) słuchaczy. Wszystko byłoby ok, ale brak profesjonalizmu w zakresie prowadzenia audycji (do tego jestem już przyzwyczajona odbierając te fale) oraz BRAK ELEMENTARNEJ WIEDZY (szkoła podstawowa) z zakresu geografii, historii, czy j. polskiego zwaliły mnie z nóg. Kogo zatrudnia szefostwo Radia Gniezno? :co: Znajomków? :ups: Może ktoś z Was wie?

Łukasz Naczas 
Specjalny

Wysłany: 04-08-04, 19:56   

Zarówno w jednym jak i drugim radiu pracowałem i muszę przyznać, że poziomowo są one bardzo podobne. Inne jest natomiast podejście do pracowników. W Radiu Gniezno śmieszyć mogą wypłaty i potem nie dziwi fakt, że za dużo się prezenterom nie chce. Było kilka osób i w tej i w tej rozgłośni, które były naprawdę dobre, jednak teraz są gdzie indziej :) Bartosz Ziółkowski - chyba Zetka i Rafał Muniak - Radio Merkury. Oboje jednak szlify mieli w Radiu Gniezno. Z Plusem współpracował człowiek, który dziś zajmuje się sportem w TVN. Dobrzy dziennikarze też tam się rodzą jednak wszyscy uciekają, co jest normą w dzisijeszym świecie dziennikarskim.

Mnie w Radiu Plus zdenerwowało wpływanie władz kościelnych na treść mojego promgramu. Niestety nie można było tego przeskoczyć. W Radiu Gniezno niestety nie dbano o pracowników, nawet tych, którzy robili swoje programy "charytatywnie" i otrzymywali oni żadnych podziękowań za pracę.

Nie wiem jak jest teraz, podobno coś się zmieniło - jest nowa grupa dziennikarzy, która jednak trzeba przyznać muszą się jeszcze chleba dziennikarskiego uczyć!!! Niektórym tej nauki pozostało dużo, a innym mniej!

raiden 
Moderator

Wysłany: 04-08-04, 19:58   

Rai-Hino napisał/a:
Ja z kolei kilka dni temu jadąc samochodem (odbieram tylko Gniezno i RM) słyszałam audycję "Szkolny omnibus", czy coś w tym stylu.

Takiej audycji w Radiu Gniezno nie ma :) Co najwyzej jest to jeden z wielu konkursow odbywajacych sie w trakcie wakacyjnego programu "Hawa na lato".
Cytat:
Polegała o na na tym, że pan prowadzący zadawał pytania konkursowe i wyjaśniając odpowiedzi nauczał (pouczał?) słuchaczy.

Bo taka tez jest istota tego wlasnie konkursu. Bawiac sie naucza, bo jak pokazuje zycie sluchacze nie znaja odpowiedzi nawet na najprostsze pytania...
Cytat:
Wszystko byłoby ok, ale brak profesjonalizmu w zakresie prowadzenia audycji (do tego jestem już przyzwyczajona odbierając te fale) oraz BRAK ELEMENTARNEJ WIEDZY (szkoła podstawowa) z zakresu geografii, historii, czy j. polskiego zwaliły mnie z nóg.

Kogo masz na mysli? Czy prowadzacy popelnia jakies bledy merytoryczne (udziela blednych odpowiedzi i wyjasnien do pytan?) Czy tez czepiasz sie poziomu radiosluchaczy? Na to drugie nikt z radia nie ma wplywu, jest jak jest. Robisz konkurs - masz sporo telefonow, bo kazdy chce wygrac cokolwiek...
Cytat:
Kogo zatrudnia szefostwo Radia Gniezno? :co: Znajomków? :ups: Może ktoś z Was wie?

A tutaj juz sie nie wypowiadam. W temacie konkursu moglem, bo sam co nieco pomagalem przy audycji "Hawa na lato" [...]

Odpowiedz do tematu