Witamy na forum miasta Gniezno Zapraszamy do REJESTRACJI
Get the Flash Player to see this rotator.
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Statystyki Rejestracja Zaloguj Album

Poprzedni temat | Następny temat
Przemiany na Szlaku Piastowskim
Autor Wiadomość
Rbit 

Wysłany: 10-11-07, 00:59   Przemiany na Szlaku Piastowskim

Grzebiąc w necie trafiłem na bardzo ciekawe wypowiedzi dotyczące Przemian. Wygłosił je właściciel i redaktor naczelny Wiadomości Wrzesińskich Waldemar Śliwczyński podczas czatu z czytelnikami:

Cytat:
takie słabe te Przemiany i... brzydkie, że dość łatwo można by zrobić lepszą, ale... przyzwyczajenie czytelnicze przemawia na ich korzyść
nie czytam Przemian, a jedynie średnio raz w roku przeglądam - oni się w ogle nie rozwijają
Postaw punkt autorowi tego posta

Floyd 
Niesforni jesteście

Wysłany: 10-11-07, 12:41   

No cóż, można się zgodzić, tak archaicznej gazety która ciągle odsyła by dokończyć artykuł kilka stron dalej to nie widziałem nigdy.

InformatoR
[Usunięty]

Wysłany: 13-11-07, 23:07   

Żeby dyskusję trochę ożywić - Przemiiany to najlepsza gazeta w Wielkopolsce :ups:

Viman
[Usunięty]

Wysłany: 14-11-07, 12:34   

Nie dopisałeś - do czego najlepsza.... doprecyzujesz?

Lodolamacz 

Wysłany: 14-11-07, 15:56   

InformatoR napisał/a:
Żeby dyskusję trochę ożywić - Przemiiany to najlepsza gazeta w Wielkopolsce :ups:
Oczywiście że najlepsza !...do WC.
Szkoda mi tylko Jarka W>

Grzegorz 
Moderator

Punkty: 1/1
Wysłany: 14-11-07, 17:34   

Lodolamacz napisał/a:
Oczywiście że najlepsza !...do WC.
Nie zgadzam się z Tobą. Wcale nie do WC.
Przemiany to najbardziej wartościowa w Gnieźnie gazeta ! Najlepsza do rozpalania w piecu kaflowym! :rotfl2:

Rbit 

Wysłany: 14-11-07, 23:59   

widzę, że Przemiany fanów tu nie mają :) Ja uważam, że dziennikarsko nie jest to gazeta najgorsza, czasem jest jakiś fajny artykuł. Ale to wszystko cierpi na fatalnym wyglądzie gazety. Jest brzydka wizulanie tak, że nieraz się zmuszam, żeby zacząć czytać jakiś artykuł. Już samo logo jest archaiczne jak z czasów PRL. Ale na rynku dominują czyli trafiaja w gusta swoich czytelników. Być może (nie wiem czy tak jest ale sie domyślam) wśród czytelników Przemian dominują osoby starsze.
Poza tym mnie akurat cieszy istnienie każdej gazety na rynku, cieszy mnie, że Gniezno ma chyba najwięcej gazet w Wielkopolsce. Naliczyłem ich 6, 4 płatne (Gnieźnieński Tydzień, Przegląd, Przemiany, Reporter) i 2 bezpłatne (Gazeta Wielkopolska i Lustro). Czytelnik ma wybór a mediom nie jest tak łatwo manipulować opinią. Nie wiem tylko ile czasu przetrwają wszystkie gazety gdyż wydaje mi się, że wszystkie cierpią na braki kadrowe. Nie wiem też czy jest u nas dość firm, które chciałyby się reklamować. W większym Koninie utrzymała się chyba tylko 1 gazeta (o innych nie słyszałem) Przegląd Koniński.

ZIMNY PRYSZNIC
[Usunięty]

Wysłany: 19-11-07, 04:53   

Rbit napisał/a:
) i 2 bezpłatne (Gazeta Wielkopolska i Lustro).
Gdzie można na 100% otrzymać te bezpłatne? Ja jakoś nie mam szczęścia i czytuję zawsze przypadkowo bo ktoś mi da. Systematycznie nigdy. Może to i dla nich dobrze :mruga: ...

Floyd 
Niesforni jesteście

Wysłany: 19-11-07, 22:22   

ZIMNY PRYSZNIC napisał/a:
Rbit napisał/a:
) i 2 bezpłatne (Gazeta Wielkopolska i Lustro).
Gdzie można na 100% otrzymać te bezpłatne? Ja jakoś nie mam szczęścia i czytuję zawsze przypadkowo bo ktoś mi da. Systematycznie nigdy. Może to i dla nich dobrze :mruga: ...

Lustro zabieram ze stojaczka w Goji i Galerii ale tam często jest rozchwytywane.

Floyd 
Niesforni jesteście

Wysłany: 24-06-08, 23:20   

Dziś zakupiłem Przemiany, wiecie co ? poziom jest na prawdę niski. Nijakość jest miażdżąca. Ta gazeta, mam wrażenie, zatrzymała się w rozwoju wiele lat wstecz. Pracują tam młodzi ludzie ?

Raf 
Administrator

Punkty: 4/2
Wysłany: 24-06-08, 23:39   

Myślę, że przemiany ciągną tylko i wyłącznie dzięki ogłoszeniom. Nadal starsza społeczność woli ten rodzaj ogłoszenia. Sprawy mieszkaniowe jak kupno/sprzedaż dość dobrze idzie w Przemianach. Przyjdzie jednak czas, kiedy to się skończy...

Floyd 
Niesforni jesteście

Wysłany: 25-06-08, 07:12   

No właśnie, informacja to tylko dodatek do ogłoszeń, w sumie winni się nazywać "Ogłoszenia na szlaku piastowskim" zresztą nijakość informacji daje do myślenia.

bartek11 

Wysłany: 02-09-09, 16:06   

DROGIE (...) PRZEMIANY co jakiś czas wchodzę na ta gazetę (na stronę internetową) od jakiś 4-5mcy i wiecie co tam jest? NIC...(ARTYKUŁ OD 5 M-CY TEN SAM ) ale już tam nie wejdę ponieważ poco? pozdrawiam odpowiedzialne osoby za stronę www o ile takie tam są.

Proszę używać polskich znaków oraz nie stosować pisania dużymi literami.
- Raf

Odpowiedz do tematu