Witamy na forum miasta Gniezno Zapraszamy do REJESTRACJI
Get the Flash Player to see this rotator.
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Statystyki Rejestracja Zaloguj Album

Poprzedni temat | Następny temat
Karnety i ceny biletów
Autor Wiadomość
RUNner 

Wysłany: 15-03-12, 08:14   

Znany jest już (w końcu!) ostateczny kształt rozgrywek. Czeka nas 10 kolejek rundy zasadniczej i 6 kolejek playoff, dla czterech najlepszych ekip. Czyli mamy w sumie 8 spotkań na Wrzesińskiej. Jak to się ma do karnetu? Pierwotnie karnet przewidywał 7 spotkań ligowych, czy to jest nadal obowiązujące?
Postaw punkt autorowi tego posta

RUNner 

Wysłany: 22-03-12, 12:47   

A na stronie Startu trwa cały czas Promocja karnawałowa! Warto by było ogarnąć nieco stronę klubową ;]

Senczyn 
I Love Speedway

Otrzymał 3 punktów
Wysłany: 22-03-12, 17:24   

Na fejsie piszą że jeszcze w tym tygodniu napiszą jakie imprezy na karnety zamiast Rybnika i Piły.

Senczyn 
I Love Speedway

Otrzymał 3 punktów
Wysłany: 23-03-12, 16:47   

Jest oficjalne info moim zdaniem kibice karnetowcy nie powinni narzekać : http://www.start.gniezno....ewsfull&id=5117

RUNner 

Wysłany: 26-03-12, 08:40   

A moim zdaniem mogą narzekać, bo kupując karnet w grudniu była mowa o 7 meczach ligowych. A teraz jest 6 spotkań ligowych plus drużynówka.
Dla kibica nastawionego tylko na ligę: 170zł/6spotkań = 28,33zł Miałem kupić karnet pod warunkiem że obejmie 7 meczów ligowych. Na drużynówkę pójdę lub nie, z naciskiem na "nie". W związku z tym zwyczajnie wolę wydać kasę na pojedynczy bilet ligowy, którego cena będzie oscylować w granicach 30zł.

Lodolamacz 
Specjalny
Honorowy Administrator GFI

Punkty: 26/12
Wysłany: 23-05-13, 11:49   

START Gniezno napisał/a:
Do wstępu na bilet ulgowy upoważnione są kobiety, seniorzy powyżej 65. roku życia (roczniki 1948 i starsze – na podstawie dowodu osobistego)

Zawsze budzi się we mnie wielkie zdumienie, kiedy spotykam się z tak niesprawiedliwie wybiórczym traktowaniem.

Bo czym kierują się władze STARTU dając możliwość ulgowego wstępu np. emerytowanej naucycielce z dochodem ok 2,5 tys, czy emerytowanemu kpt. WP ( także innych doskonale wynagradzanych przedstawicieli innych zawodów) z miesięcznym uposażeniem ok 3000 zł netto, natomiast bezrobotny 20-30 latek i starszy musi zabulć za bilet normalny ?
To przecież, jakieś pomylenie z pomieszaniem .
co jest większe od życia -/T Różewicz/-

Senczyn 
I Love Speedway

Otrzymał 3 punktów
Wysłany: 23-05-13, 18:56   

Cytat:
Lodolamacz, natomiast bezrobotny 20-30 latek i starszy musi zabulć za bilet normalny ?

W żadnym klubie nie ma że bezrobotny ma jakieś ulgi.

Lodolamacz 
Specjalny

Wysłany: 23-05-13, 19:39   

Senczyn napisał/a:
Cytat:
Lodolamacz, natomiast bezrobotny 20-30 latek i starszy musi zabulć za bilet normalny ?

W żadnym klubie nie ma że bezrobotny ma jakieś ulgi.
a ja nie napisałem, że gdzieś są, ja, takim porównaniem, jedynie pokazuję paradoks tej decyzji.
Gdybyś jednak chciał, no to ulgi są dość powszechne wobec np. inwalidów I grupy. W Starcie ta grupa nie ma takich uprawnień,
Więc naprawdę sądzisz że wszystko jest ok?

Ja natomiast uważam tę decyzję za wysoce niesprawiedliwą, bo tak naprawdę w grupie osób powyżej 65 lat jest znaczna ilość dobrze sytuowanych.

Raf 
Administrator

Punkty: 46/56
Wysłany: 23-05-13, 23:58   

Lodolamacz, zgodzę się z tym, że kobiety nie powinny mieć ulgi, bo i dlaczego? To nie klub nocny, w którym roi się od facetów, kobiet jak na lekarstwo, a jak wiadomo dobra zabawa jest jak jest równowaga. Czymś zatem te kobiety trzeba przyciągnąć. Na meczu kobieta po prostu zajmuje kolejne miejsce i nie ma to znaczenia dla przebiegu dalszych wydarzeń. Co do emerytów... trudno aby rozgraniczać emeryta bogatego od biednego, ale obaj zapracowali na emeryturę. Zniżka dla bezrobotnego... hm... no to już mamy po żużlu w Gnieźnie (większość bezrobotni). Zniżki dla dzieciaków (potencjalny pełnowartościowy kibic w przyszłości) i tyle w temacie.

Lodolamacz 
Specjalny

Wysłany: 24-05-13, 14:36   

Raf ! Proponuję, żebyś wrócił do mojego pierwszego postu poruszającego kwestię ulg.

Ja nigdzie nie upominam się, o jakiekolwiek zniżki, dla kogokolwiek. Ja tylko zwracam uwagę, że zastosowane ulgi na biletach wg kryterium wieku, jest absurdem, a powiedziałbym że w dużym stopniu dyskryminujące tych którzy mają mniej niż 65 lat.

Mam rozumieć, że skoro mam 20-30-40 czy 50 parę lat, i na utrzymaniu 2,3, albo i więcej, nieletnich dzieci, i pracę za 1,5 – 2 tys. to mam obowiązek ponoszenia pełnych kosztów „zabawy”- bo po co, człowieku, nie urodziłeś się wcześniej ? Twoja wina ! ;/
Co z tego, że dzieci mają wstęp bezpłatny, kiedy marnie zarbiających rodziców nie stać na bilet dla siebie. :no:

Natomiast 70 letni emerytowany milicjant, z emeryturą dobrze ponad 2,5 i dorabiający kolejne 800 zł w agencji ochrony, siłą rzeczy, nie mający na utrzymaniu dzieci, ma prawo do ulgi - tak ? Przy czym, nie ma znaczenia, że to były milicjant, że dorabia, że nie ma żadnych rodzinnych obciążeń, a tylko i tylko, że ma 70 lat ! ;]

Przy takich zasadach, ulgowy bilet przysługuje Carlosowi Slim Helu, a niebawem, będzie się należał Kulczykowi, a za kolejne lata całej setce najbogatszych Polaków :D

To przykłady obrazujące nonsens ulg opartych o kryterium wieku.

Raf napisał/a:
... trudno aby rozgraniczać emeryta bogatego od biednego...
tak jak kazdego innego wchodzacego na stadion.

Raf napisał/a:
... zapracowali na emeryturę...
a pracujący pracują na pensję.

To jest miasto przyjazne dla ludzi młodych, dla rodzin ? :hahaha:

Raf 
Administrator

Punkty: 46/56
Wysłany: 30-05-13, 19:02   

Lodolamacz, zatem żadnych ulg być nie powinno, bo zawsze wśród korzystających znajdzie się bogaty. Nie zapominaj tylko, że bogaty nie będzie siedział obok Ciebie na twardej, przybrudzonej ławce tylko w loży Vip.

Widzę, że masz alergię na mundurowych na emeryturze, dorabiających w ochronie.

Lodolamacz 
Specjalny

Wysłany: 31-05-13, 11:44   

Raf napisał/a:
Nie zapominaj tylko, że bogaty nie będzie siedział obok Ciebie na twardej, przybrudzonej ławce tylko w loży Vip.

I tu się mylisz! Bo, dajmy na to, taka znana postać jak pan Jan Wesołowski, człowiek raczej nie ubogi, wprawdzie w wieku już emerytalnym, ale po stanowiskach raczej świetnie opłacanych i obecny członek rady nadzorczej PEC, z ulgowym biletem siada na twardym i przybrudzonym. :yes:

Raf napisał/a:

Widzę, że masz alergię na mundurowych na emeryturze, dorabiających w ochronie.

Ależ skąd ! Ja tym ludziom życzę jak najlepiej, no żeby zamiast liczyli na marne 10 zł ulgi za wstęp na zawody żużlowe, niech lepiej mają ulgę do Ciechocinka. :okulary:

A alergię, owszem mam :yes: , ale na tych, co takie wątpliwe kryteria ustalają!

Odpowiedz do tematu